Piyano Çal (org çal)

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 548 KB
  • Version 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma taklasoft
Ev ortamında rahatlık içerisinde istediğiniz zaman piyano çalabilirsiniz. Sizde piyano çalmasını ve dinlemesini seviyorsanız Piyano Çal (org çal) uygulamasına mutlaka sahip olmalısınız.

Ev ortamında rahatlık içerisinde istediğiniz zaman piyano çalabilirsiniz. Sizde piyano çalmasını ve dinlemesini seviyorsanız Piyano Çal (org çal) uygulamasına mutlaka sahip olmalısınız. 

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Piyano Çal (org çal) uygulamasının OnTouch özelliği mevcuttur. Bu sayede piyano keyfinizden ödün vermeden eşsiz müzik ziyafetleri yaşayabilirsiniz. Uygulamanın dizaynı tamamen gerçek piyonadan esinlediği için tasarımı oldukça başarılı ve şıktır. Uygulama ile birden fazla nota çalabilir ve oldukça eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Uygulamanın HD grafik özelliği, grand piyano, basılan tuşu algılama, kaydırma özelliği, diyez ve bemol sesleri veren siyah tuşlar ve kaliteli sesleri çıkartarak yetkin özellikleri ile eşsiz müzik keyfinin tadını çıkartabilirsiniz. Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Piyano Çal (org çal) uygulamasına hemen sahip olmalısınız.

Daha Fazla Göster
Piyano Çal (org çal) indir